Nasz zespół



Tomasz Kupczak
Właściciel

Kierownik budowy z 10-cio letnim doświadczeniem. Absolwent budownictwa na Politechnice Krakowskiej.
kontakt: +48  782 706 513, tkupczak@fraktal-budownictwo.pl

Marta Kupczak
Właściciel

Mgr inż. budownictwa. Absolwentka Politechniki Krakowskiej.
Kontakt: mkupczak@fraktal-budownictwo.pl
Andrzej Weźranowski
Koordynator budowy

Związany z branżą od kilkunastu lat. We Fraktalu pracuję nieprzerwalnie od 2014 r.
Kontakt: wezranowski@fraktal-budownictwo.pl
Bartłomiej Smolik
Kierownik budowy

Absolwent Politechniki Śląskiej. W branży budowlanej działa od wielu lat. Budownictwo to jego pasja.
Kontakt: +48 696 239 445, bsmolik@fraktal-budownictwo.pl
Jakub Chrapek
Koordynator budowy

Specjalista od prac wykończeniowych. Od 2016 roku współpracuje z Fraktalem
Kontakt: +48 531 820 961, jchrapek@fraktal-budownictwo.pl
Mariusz Zontek
Koordynator budowy

Pracę we Fraktalu rozpoczął w grudniu 2014 r. Wspiera zespół w wielu zadaniach związanych z pracami na etapie robót wykończeniowych.
Kontakt: mzontek@fraktal-budownictwo.pl
Aleksandra Kołek
Kierownik budowy

Absolwentka budownictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada bogate dossier. Budowała między innymi linię metra.
Kontakt: +48 533 927 297, akolek@fraktal-budownictwo.pl
Karina Polak
Inżynier budowy

Inżynier budownictwa, w trakcie studiów magisterskich. Umiejętnie łączy pracę ze studiami.
kontakt: +48 534 108 904, kpolak@fraktal-budownictwo.pl
Alicja Korczak- Gąsiorek
Inżynier budowy

Mgr inż. budownictwa z dyplomem z Politechniki Krakowskiej. Członek zespołu od 2018 r.
kontakt:+48 533 673 011, akorczak@fraktal-budownictwo.pl
Michał Krysta
Koordynator budowy

Wieloletnie doświadczenie nabyte w branży budowlanej, przekłada się na liczne ukończone realizacje we Fraktalu.
Kontakt: mkrysta@fraktal-budownictwo.pl
Monika Ćwiek
Prokurent

Absolwentka logistyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. We Fraktalu odpowiada za kwestię administracyjno-płacowe.
Kontakt:+48 660 431 915, mcwiek@fraktal-budownictwo.pl

Współpraca

ECOMAT LOGO
wodpol logo
Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszelkie pytania. +48 782 706 513




    W jakim terminie przewidziana jest budowa?

    FRAKTAL
    34-300 Żywiec
    ul. Sienkiewicza 58
    tkupczak@fraktal-budownictwo.pl

    +48 782 706 513

    Copyright © 2022 FRAKTAL // All Rights Reserved